Opony z ubezpieczeniem w cenie

OPONY Z UBEZPIECZENIEM W CENIE

Kup nowe koła/opony z 36 mies. ubezpieczeniem w cenie

Kupując nowe koła, wjeżdżasz w sezon z poczuciem bezpieczeństwa i lepszej kontroli nad autem. Ale nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, dlatego koła/opony świeżo zakupione u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA zawierają ubezpieczenie opon w cenie od zdarzeń losowych.

Czym jest ubezpieczenie nowych opon

Dzięki ubezpieczeniu, przez 36 miesięcy, otrzymasz rekompensatę w przypadku uszkodzenia opon w wyniku: wandalizmu, uderzenia w krawężnik lub najechania na ostry przedmiot.

Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia opon jest zakup kompletnych opon u Autoryzowanego Partnera Serwisowego.

JAK SKORZYSTAĆ Z UBEZPIECZENIA?

Miej zawsze w samochodzie Paszport ubezpieczenia opon, a także fakturę z oryginalnymi naklejkami hologramowymi.

Jeśli któraś z opon zostanie uszkodzona, przywieź ją do Autoryzowanego Punktu Serwisowego ŠKODY i pokaż Doradcy serwisowemu fakturę z naklejkami oraz Paszport ubezpieczenia opon.

Korzystaj z rekompensaty!

Obejrzyj film i sprawdź warunki ubezpieczenia przy zakupie opon u Autoryzowanego Partnera Serwisowego.

Przechowuj opony w Hotelu Opon

Hotel Opon to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie masz odpowiednich warunków do przechowywania kół/opon. W Hotelu Opon możesz zostawić opony letnie/zimowe lub całe zestawy kół na felgach stalowych/aluminiowych. Zajmiemy się ich przechowaniem, ewidencją, serwisem, a także ewentualną sprzedażą. Dlaczego właściwe warunki przechowywania opon i profesjonalny sposób obchodzenia się z nimi są ważne: - przedłuża to ich trwałość, - przekłada się na zachowanie większego bezpieczeństwa na drodze.

POSEZONOWA WYPRZEDAŻ KÓŁ ZIMOWYCH!